כ''ט תשרי תשע''ה  |  23 אוקטובר 2014 שאלות נפוצות צור קשר יום הזיכרון ספר טלפונים פניות הציבור על האגף דף הבית
  הודעות ועדכונים  |  טקסי הנצחה

טקס התייחדות עם זכר

חללי סיירת גולני

 
 


הטקס יתקיים ביום רביעי, ל' בניסן התשע"ג

10 באפריל 2013

בצומת "ווסט" (צומת האמיר)

אשר ברמת הגולן

התכנסות בשעה 18:30

תחילת הטקס בשעה 19:30

הטקס באחריות מדור נפגעים גולני

לבירורים: 04-9954308

33 שנים לפטירת שר הביטחון ורא"ל משה דיין ז"ל
טקס אזכרה מרכזי לזכר חללי מלחמת יום הכיפורים
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבות הצנחנים
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל שריון
טקס היתייחדות עם זכר חללי חיל החימוש
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל השלישות
טקס התייחדות עם זכר חללי קהילת המודיעין
טקס אזכרה במלאת 28 שנים לחללי אסון הספארי
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל המשטרה הצבאית
טקס התייחדות עם זכר חללי קהילת המודיעין
טקס אזכרה במלאת 64 שנים לחללי שיירת יחיעם והנופלים בשחרור הגליל המערבי
טקס אזכרה לאברהם שטרן יאיר ולחללי הלח"י
טקסי התייחדות עם זכר חללי הפלוגה הדתית וחללי גדוד 33
טקסי אזכרה לנופלים במלחמת יום הכיפורים
טקס אזכרה לנופלים במלחמת לבנון השניה
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 27 "אגרוף ורומח" בסימן 60 שנה לחטיבה
טקס התייחדות עם זכר חללי אסון המסוקים במלאת 17 שנים לאסון
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 7
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "חיצי האש"
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הקשר והתקשוב
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת גולן
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת גולני
טקס התייחדות עם זכר חללי המשחתת "אילת" (בחיפה)
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת גבעתי
טקס התייחדות עם זכר החללים מגדוד 35 בחטיבת אלכסנדרוני
טקס אזכרה ל-69 חללי הצוללת אח"י דקר
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "ראם" חטיבה 673
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת החרמון
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת עציוני (חטיבת 408,6)
טקסי אזכרה לנופלים במלחמת יום הכיפורים
טקס התייחדות עם זכר חללי החיל הכללי וחניכת האנדרטה
טקס התייחדות השנתי עם זכר חללי הנח"ל וחיל החינוך והנוער
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת גולן
טקס התייחדות עם זכר חללי שיירת יחיעם
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גבעתי
טקס אזכרה ממלכתי לחללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע
אזכרה לחללי חטיבה 8
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גולני
טקס אזכרה במלאת 65 שנה לנפילת מחלקת הל"ה
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל ההנדסה הקרבית
טקסי אזכרה לנופלים במבצע קדש ומערכת סיני
טקס אזכרה לחללי גדוד 42 במלאת 62 שנים לנפילת יקירנו במלחמת השחרור
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת כפיר
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת כפיר
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת גולן וחניכת האנדרטה וציר המורשת
טקס הנחת דגל הלאום על קבריהם של חללי מערכות ישראל לקראת יום הזיכרון הכללי תשע"א
טקס אזכרה למתנדבי הישוב ולחללי הספינה "ארינפורה" (פלוגת ההובלה 462) שנפלו במלחמת העולם השנייה
זכר התייחדות עם זכר חללי "אלטלנה"
טקס התייחדות לזכר חללי חיל השריון
טקס התייחדות לזכר חללי עוצבת "חיצי האש" חטיבה 551/409
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גבעתי
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הקשר והתקשוב
טקס הצדעה והנחת הדגלון על קברי לוחמי תש"ח
טקס אזכרה לזכרו של שר הביטחון ורא"ל משה דיין ז"ל
טקס אזכרה לחללי סיירת חרוב
טקס התייחדות לזכר חללי סיירת גולני
טקס אזכרה לחללי משטרת ישראל
טקס אזכרה 72 שנים לנפילתו של מפקד האגון הצבאי לאומי דוד רזיאל ז"ל- האלוף בן ענת
טקס אזכרה במלאת 62 שנים לנפילת 45 חללי הפלמ"ח בקרב שילטא אל בורג' שבגזרת לטרון במלחמת השחרור
טקס התייחדות עם זכר חללי קולה [גבעת כח] מחטיבת אלכסנדרוני
טקס אזכרה עם זכר חללי 46 חללי קרב ג'נין
טקס התייחדות עם זכר 14 חללי טנטורה מחטיבת אלכסנדרוני וחיל הים
טקס אזכרה לארבעים וארבעה מעפילי הספינה "אגוז" במלאת 50 שנים לטביעתם
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל ההנדסה הקרבית
טקס התייחדות חללי חטיבות צנחנים
טקסי אזכרה לזכרם של חללי המשחתת "אילת" במלואת 42 שנה לנפילתם
הפלוגה הדתית וחללי גדוד 33 מחטיבת אלכסנדרוני
טקס התייחדות עם זכר הלוחמים בפיצוץ בתי המלאכה של הרכבות במפרץ חיפה במלאת 64 שנים לנפילתם
טקס אזכרה לזכר חללי ביה"ס למ"כים ומקצועות החי"ר
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 600
טקס התייחדות עם זכר חללי סיירת גולני
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת הגולן-אלכסנדרוני 3/609/820
טקס אזכרה במלאת 27 שנים לחללי אסון משאית הספארי
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו בקולה (גבעת כח)
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 421 [חטיבת הצליחה]
טקס אזכרה לנופלים במבצע "שלום הגליל"
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת עמוד האש (א.א. 215)
טקס אזכרה עם זכר חללי 46 חללי קרב ג'נין
טקס התייחדות עם זכר הנופלים במבצע שלום הגליל
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 421
טקס התייחדות עם זכר חללי המשחתת "אילת" (קרית שאול)
טקס אזכרה לחללי שיירת יחיעם
במלאת 18 שנים לאסון בית ליד ייערך טקס הזיכרון לנופלי אסון בית ליד
טקס התייחדות עם זכר חללי "סער מגולן" – חטיבה 7
טקס התייחדות עם חללי "עוצבת עמוד האש" (לשעבר עוצבת "אתגר")
טקסי אזכרה לנופלים במלחמת ששת הימים ובמלחמת ההתשה
טקס התייחדות לזכרם של חללי חיל המשטרה הצבאית
טקס התייחדות עם זכר חללי קולה (גבעת כח) חטיבת אלכסנדרוני
ערב שירים לזכרם
טקסי אזכרה לנופלים במבצע קדש ופעולות התגמול
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 3- אלכסנדרוני
טקס התייחדות עם זכר חללי פיקוד העורף
טקס התייחדות עם זכר החללים מגדוד 35 בחט' אלכסנדרוני אשר נפלו בעין רזאל במבצע "שוטר"
טקס לחללי הצוללת דקר
עצרת זכרון "חטיבת אלכסנדרוני" חטיבה 3
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנרוני אשר נפלו בקרב סבא הערבית
טקס אזכרה לזכרם של 69 חללי הצוללת אח"י דקר
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הרפואה
טקס התייחדות עם זכר הנופלים במלחמת לבנון השנייה
טקס התייחדות עם זכר חללי משמר הגבול
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו בטנטורה
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הים
טקס התייחדות עם זכר חללי ביסל"ת 9
טקס האזכרה לנופלים במלחמת יום הכיפורים
טקס התייחדות עם זכר הלוחמים בפיצוץ בתי המלאכה של הרכבות במפרץ חיפה
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת ביה"ס למ"כים ומקצועות החי"ר [חטיבה 828]
טקס אזכרה לחללי מלחמת ששת הימים ומלחמת ההתשה
טקס פתיחת יום הזיכרון
טקס הזיכרון לנופלי אסון בית ליד
טקס התייחדות עם זכר חללי "עוצבת עמוד האש"
טקס התייחדות עם זכר 37 חללי קרב ניצנים
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הים
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גולני
טקס אזכרה ממלכתי לחללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "קריתי" (חטיבה 4)
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת חירם (חטיבה 769)
טקס התייחדות עם זכר 54 לוחמי גדוד 32 מחטיבת אלכסנדרוני אשר נפלו בלטרון
טקס התייחדות וחנוכת האנדרטה בקאקון
טקס אזכרה למעפילי אגוז
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 600 לדורותיה עוצבת "נתיבי האש"
טקס הנחת הדגלון
טקס אזכרה לאברהם שטרן "יאיר" במלאת 71 שנים לנפילתו ולחללי לח"י
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גבעתי
טקס התייחדות עם זכר חללי המשטרה הצבאית
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הקשר והתקשוב
טקס התייחדות עם זכר חללי "אלטלנה"
טקס התייחדות עם זכר חללי טנטורה מחטיבת אלכסנדרוני וחיל הים
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני אשר נפלו בקרב בקאקון
טקס התייחדות לזכר חללי חיל הלוגיסטיקה
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "קריתי" (חטיבה 4)
טקס התייחדות עם זכר חללי "ליל הגשרים"
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הקשר והתקשוב
טקס התייחדות לזכר חללי יחידת אגוז
טקס התייחדות עם זכר הנופלים במבצע "שלום הגליל"
טקס אזכרה לחללי ניצנים במלחמת העצמאות
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת ברק [חטיבה 188]
טקס אזכרה לחללי אסון בית ליד
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל החימוש
במלואת 31 שנה לפטירתו של הרמטכ"ל ושר הביטחון
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גולני
טקס התייחדות לזכר חללי "סיירת שקד"
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני אשר נפלו בקרב בקאקון
טקס התייחדות עם זכר הנופלים במלחמת לבנון השנייה
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת כפיר
טקס אזכרה לנופלים במלחמת לבנון השניה
טקס לזכר חללי עוצבת ברק - חטיבה 188
טקס התייחדות לזכר חללי "סיירת שקד"
טקס התייחדות ה- 34 עם זכר נ"ד נופלי אסון המסוק בבקעה
עצרת זיכרון בגבעת התחמושת
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת ביסלמ"ח שנפלו בקרב על החרמון
טקס התייחדות עם זכר חללי סער מגולן
טקס אזכרה ממלכתי לחללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע
טקס התייחדות עם זכר חללי סיירת "חרוב" וגדוד "חרוב"
טקס התייחדות וחנוכת המצפור לזכר חללי צה"ל שנפלו במלחמת לבנון השנייה
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת הנח"ל
במלאת 45 שנים לנפילתם של חללי המשחתת "אילת" יתקיימו טקסי אזכרה לזכרם
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "עקבות הברזל" ועוצבת "יש"י"
טקסי אזכרה ממלכתיים בבתי העלמין הצבאיים
טקסי אזכרה לנופלים במבצע קדש ופעולות התגמול
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל החינוך והנוער
טקס התייחדות חללי חיל הנדסה קרבית
טקס התייחדות לזכר חללי משטרה צבאית
טקס התייחדות חללי "מרכבות הפלדה"
טקס אזכרה לחללי גדוד 42
טקס התייחדות עם זכר 37 חללי קרב ניצנים
טקס התייחדות עם זכר חללי "ליל הגשרים"
טקס התייחדות עם זכר חללי קהילת המודיעין
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבות הצנחנים
טקס התייחדות עם זכר עולי הגארדום בעיראק
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הים
טקס האזכרה ל-45 חללי הפלמ"ח בקרב שילטא-אל בורג'
טקס אזכרה 73 שנים לנפילתו של מפקד הארגון הצבאי לאומי- דוד רזיאל ז"ל
טקס התייחדות עם זכר חללי משמר הגבול
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת עמוד האש (א.א.215)
טקס התייחדות עם זכר חללי פיקוד העורף
טקס התייחדות עם זכר חללי "ליל הגשרים"
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גולני
טקס אזכרה לנופלים במלחמת לבנון השנייה
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 600 לדורותיה עוצבת "נתיבי האש"
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "עקבות הברזל" חטיבה 401 וחללי עוצבת "ישי" חטיבה 211
טקסי אזכרה לנופלים במבצע קדש ופעולות התגמול
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו בכפר סבא
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הים
טקסי אזכרה לנופלים במבצע קדש ומערכת סיני
טקס התייחדות עם זכר חללי פיקוד העורף
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "ראם" (חטיבה 673)
טקס אזכרה לחללי גדוד 42 במלאת 63 שנים לנפילת יקירינו במלחמת השחרור
טקס זיכרון במלוא 19 שנים לאסון בית ליד
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל השלישות וחניכת האנדרטה
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת עמוד האש (א.א.215)
טקס התייחדות עם זכר עולי הגרדום בעיראק
טקסי אזכרה לנופלים במלחמת ששת הימים ובמלחמת ההתשה
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו בתל השומר ( תל ליטוינסקי)
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "יפתח" (חטיבה 679/434)
טקס אזכרה לחללי משטרת ישראל
טקס התייחדות עם זכר חללי הקרב בעיבדיס
ערב שירים לזכרם
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גולני
טקס זיכרון לחללי ליל הגשרים
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני אשר נפלו בכפר סבא הערבית
טקס אזכרה לזכרם של 35 חללי קרב בית עפא
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל השלישות
טקס הזיכרון לנופלי אסון בית ליד
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל המשטרה הצבאית
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "עמוד האש" (א.א 215)
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת כפיר
טקס זכרון והתייחדות לזכר חללי חר"פ
טקס אזכרה לחללי גדוד 42 במלאת 64 לנפילת יקירינו במלחמת השחרור
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "עקבות הברזל" חטיבה 401 וחללי עוצבת "שי" חטיבה 211
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני 3/609/820
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל החינוך והנוער
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת ביה"ס למ"כים ומקצועות החי"ר
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל שריון
טקס התייחדות לזכר חללי עוצבת בני אור חטיבה 460 בית ספר לשריון
טקס התייחדות עם זכר חללי גבעה 69 גדוד 51 חטיבת גבעתי שנפלו במלחמת השחרור
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת אלכסנדרוני
טקס התייחדות לזכר חללי חיל השלישות
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל החימוש
טקס אזכרה לאברהם שטרן "יאיר" במלאת 70 שנה לנפילתו ולחללי לח"י
טקס התייחדות עם זכר חללי גבעה 69 גדוד 51 חטיבת גבעתי שנפלו במלחמת השחרור
עצרת זיכרון "חטיבת אלכסנדרוני" חטיבה 3
טקס התייחדות עם זכר חללי "סיירת שקד"
טקס התייחדות לזכר חללי חיל התותחנים
טקס התייחדות לזכר חללי עוצבת "ראם" (חטיבה 179/673)
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הלוגיסטיקה
טקס התייחדות לזכר חללי יחידת אגוז
טקס התייחדות לציון 36 שנים לזכר נ"ד נופלי המסוק בבקעה
טקס התייחדות עם זכר חללי ביסל"ת 9
טקס התייחדות עם זכר חללי אוגדה 143
טקס זכרון לחללי משטרת ישראל
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת ברק (חטיבה 188 וחטיבה 45)
טקס התייחדות עם זכר חללי אסון המסוקים במלאת 14 שנים לאסון
טקס התייחדות עם זכר חללי אסון המסוקים
טקס התייחדות עם זכר חללי הקרב ב"גשר עד הלום"
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל השריון
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת אגרוף ורומח
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו בעין רז'אל
טקס אזכרה לאברהם שטרן "יאיר" ולחללי לח"י
טקס התייחדות עם זכר חללי החייל הכללי
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו בלטרון
טקס התייחדות לזכר חללי חיל התותחנים
טקס אזכרה ממלכתי לחללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו ידוע
טקס התייחדות לזכר חללי עוצבת ראם - חטיבה 673
טקס התייחדות לזכר חללי גדוד 17 - אריות הגולן
טקס התייחדות לזכר חללי חיל השיריון
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "פתח" [חטיבה 434/679]
טקס האזכרה ל-45 חללי הפלמ"ח בקרב שילטא- אל בורג'
טקס התייחדות עם זכר חללי סיירת "חרוב" וגדוד "חרוב"
טקס התייחדות לזכר חללי ביסל"ת 9
טקס הנחת דגל הלאום
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת אלכסנדר וני 3/609/820
טקס אזכרה לזכר 46 חללי קרב ג'נין תש"ח
טקס התייחדות עם זכר חללי משמר הגבול
טקס התייחדות עם זכר חללי "סיירת שקד"
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת כפיר
טקס אזכרה לרא"ל משה דיין
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אגרוף הברזל
טקס התייחדות עם זכר חללי משמר הגבול
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל החימוש
טקס התייחדות לזכר חללי פיקוד העורף
טקס ההתייחדות עם זכר חללי גבעה 69 וגדוד 51 חטיבת גבעתי שנפלו במלחמת השחרור
טקס אזכרה במלאות 63 שנה לנפילת מחלקת הל"ה
טקס התייחדות לזכר חללי יחידת אגוז
טקס התייחדות עם זכר 14 חללי טנטורה
טקסי אזכרה לנופלים במלחמת יום הכיפורים
טקס התייחדות עם זכר החללים מגדוד 35 בחטיבת אלכסנדרוני שנפלו בקרב בעין רזיאל במבצע שוטר בתש"ח
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת חירם (חטיבה 769)
טקס עולי הגרדום בעיראק
טקס אזכרה ממלכתי לחללי מערכות ישראל שמקום קבורתם אינו נודע
טקס התייחדות לזכר חללי קהיליית המודיעין
טקס התייחדות עם זכר חללי שיירת חולדה
יום הזיכרון הכללי לחללי מערכות ישראל התשע"ב
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גולני
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הלוגיסטיקה
טקס התייחדות עם זכר 54 לוחמי גדוד 32 מחטיבת אלכסנדרוני אשר נפלו בלטרון
טקס התייחדות עם זכר חללי הקרב ב"גשר עד הלום"
טקס התייחדות עם זכר חללי החיל הכללי
טקס זכרון והתייחדות לזכר חללי חר"פ
טקס אזכרה לחללי פלוגת ההובלה 462
טקס התייחדות עם זכר נופלי חטיבה 274
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גבעתי
טקס התייחדות עם זכר חללי פיקוד העורף
טקס התייחדות על זכר חללי חטיבת הנח"ל
טקס אזכרה לחללי הלה
טקס אזכרה לדוד רזיאל ז"ל
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "חיצי האש" חטיבה 551/409
טקס התייחדות לזכר חללי משמר הגבול
טקס אזכרה לחללי שיירת הדסה הר הצופים
טקס התייחדות עם זכר חללי שיירת יחיעם
טקס אזכרה עם זכר 46 חללי קרב ג'נין
טקס אזכרה לזכר חללי הקרב ב"גשר עד הלום"
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל התותחנים
טקס התייחדות עם זכר חללי יחידת אגוז
טקס אזכרה למתנדבי הישוב ולחללי הספינה "ארינפורה" (פלוגת ההובלה 462) שנפלו במלחמת העולם השניה
טקס התייחדות עם זכר חללי "אלטלנה"
טקסי אזכרה במלאת 40 שנה לנופלים במלחמת יום הכיפורים
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 274
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "ראם"
טקס אזכרה לחללי חטיבה 8 שנפלו במלחמת העצמאות בעוג'ה אל-חפיר (ניצנה)
טקס אזכרה לזכר חללי בית הספר למכים ומקצועות החיר
טקס התייחדות לציון 35 שנים לזכר נ"ד נופלי אסון המסוק בבקעה
טקס חנוכת מתחם זיכרון בקיבוץ מלכיה ללוחמי תש"ח
טקס אזכרה לזכר חללי הקרב ב"גשר עד הלום"
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו בקאקון
טקסי הנצחה
טקס התייחדות עם זכר חללי שייטת 3
טקס התייחדות עם זכר חללי הנופלים במבצע "שלום הגליל"
טקסי אזכרה לנופלים במבצע קדש מערכות סיני ופעולות התגמול
טקס אזכרה לחללי מתנדבי היישוב במלחמת העולם השנייה
טקס התייחדות עם זכר חללי גבעה 69 גדוד 51 חטיבת גבעתי אשר נפלו במלחמת השחרור
טקס התייחדות עם זכר חללי "עוצבת עמוד האש" (לשעבר "עוצבת אתגר")
טקס אזכרה לנופלים במלחמת לבנון השניה
טקס התייחדות לזכר חללי הנדסה קרבית
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הלוגיסטיקה
טקס התייחדות לזכר חללי אסון המסוקים
טקס התייחדות עם זכר הלוחמים בפיצוץ בתי המלאכה של הרכבות במפרץ חיפה
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "עקבות הברזל" ו"עוצבת ישי" (חטיבה 401)
טקסי אזכרה לנופלים במלחמת ששת הימים ובמלחמת ההתשה
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "עקבות הברזל" ו"עוצבת ישי" חטיבה 401
טקס התייחדות עם זכר חללי "עוצבת הפלדה" (אוגדה 162/84) במלחמת ששת הימים
טקס התייחדות עם זכר חללי סיירת גולני
טקס אזכרה לאברהם שטרן "יאיר" במלאת 72 שנה לנפילתו ולחללי לח"י
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבות הצנחנים
במלאת 43 שנה לנפילתם של חללי המשחתת "אילת"
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת עקבות ברזל ועוצבת ישי
טקס התייחדות עם זכר חללי קהילת המודיעין
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 691/274
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הרפואה
טקס התייחדות עם זכר חללי הקרב בעיבדיס
טקס אזכרה לחללי חטיבה 8 שנפלו במלחמת העצמאות בעוגיה אל חפר (ניצנה)
טקסי התייחדות עם חללי מלחמת יום הכיפורים
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הים
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "יפתח"
עצרת זיכרון "חטיבת אלכסנדרוני" חטיבה 3
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל החינוך והנוער
טקס התייחדות עם זכר חללי "עוצבת הפלדה" (אוגדה 162/84) במלחמת ששת הימים
טקס אזכרה לחללי אסון משאית הספארי
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל השריון
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת גבעתי
טקס אזכרה לזכרם של 69 חללי הצוללת אח"י דקר
טקס התייחדות עם זכר 54 לוחמי גדוד 32 מחטיבת אלכסנדרוני אשר נפלו בלטרון
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת ברק [חטיבה 188 וחטיבה 45]
טקס אזכרה לזכרם של 69 חללי הצוללת אח"י דקר
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל החימוש
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבת הנח"ל
טקסי אזכרה לנופלים במלחמת ששת הימים ובמלחמת ההתשה
טקס התייחדות עם זכר חללי חטיבה 679/434
טקס אזכרה למתנדבי הישוב ולחללי הספינה "ארינפורה" (פלוגת ההובלה 462) שנפלו במלחמת העולם השנייה
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת "אגרוף ורומח" (חטיבה 27)
יום הזכרון לחללי מערכות ישראל התשע"א
טקס התייחדות עם זכר חללי שיירת חולדה
טקס אזכרה לחללי חטיבה 8 שנפלו במלחמת העצמאות בעוג'ה אל-חפיר
טקסי אזכרה לחללי ניצנים בקרב מלחמת השחרור
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל המשטרה הצבאית
טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת ביסלמ"ח
טקס התייחדות לזכר חללי סיירת גולני
טקס התייחדות לזכרי חללי חטיבות הצנחנים
טקס התייחדות עם זכר חללי קולה (גבעת כח) מחטיבת אלכסנדרוני
טקס התייחדות עם זכר חללי אסון המסוקים
טקס התייחדות עם זכר חללי עוצבת ברק
טקס זיכרון והתייחדות לזכר חללי חר"פ
טקס התייחדות עם זכר חללי חיל הקשר והתקשוב
טקס זיכרון לחללי נצר אחרון וצעדת השביל המחבר
טקס התייחדות עם זכר הלוחמים בפיצוץ בתי המלאכה של הרכבות במפרץ חיפה במלאת 68 שנים לנפילתם
טקס התייחדות לזכר חללי עוצבת ברעם
תנאי שימוש
לאתר משרד הביטחוןלדף הבית